Hakkımda

İyi  bir kurumsal görünüme sahip olmak,büyük sermayeli firmalar gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerinde en doğal hakkıdır.


Firmanızın sektöründe sunduğu hizmetin yanında ilk bakışta insanlara karşı uyandırmış olduğu hisler çok önemlidir.firmanıza ait görsellerin müşterinizde ve iş hayatında güçlü samimi ve güven vermesi rakipleriniz karşısında size çok önemli avantajlar sağlar.Bu avantajlar sayesinde elde ettiğiniz güç ve güven size kazanç olarak yansır, dolayısıyla her geçen gün ticari hayatınızda sizleri ve firmanızı  daha iyi durumlara getirerek daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar.


Sizde firmanız için yaptırmak istediğiniz görseller ile ilgili beklentinizi  bizlere  aktarak firmanız için en doğru çalışmayı yaptırıp seçebilirsiniz.


Firmanız için hazırlatmayı planladığınız logo,kartvizit,kurumsal kimlik,afiş,broşür,katalog,dergi vb.  tüm görsel çalışmaların grafik tasarımlarını beklentiniz çerçevesinde uygun renkler ve  tasarımlarla hazırlayıp sizlere sunalım….


Beğenmediğiniz,hoşunuza gitmeyen görselleri kullanmak zorunda kalmayın,


İsteğiniz doğrultusunda oluşturulan ve  firmanızı yansıtan bir kurumsallığa sahip olun…grafikerh@gmail.com     WhatsApp:0542 730 91 36